• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2024 - Custom text here

Hasičský ples a dětský karneval 2017

IMG 0905

Dětský karneval pořádaný SDH Proseč má již svou dlouholetou tradici, proto jsme opět po roční pauze, kdy se rekonstruovala Sokolovna, uspořádali tradiční dětský karneval a večerní hasičský ples.

 

 

 

 

 

 

DĚTSKÝ KARNEVAL

Vše vypuklo 18.2. ve 13:00 hodin a nové prostory Sokolovny se velmi rychle zaplnily princeznami, čarodějnicemi, beruškami, hasiči, vězni a dalšími všelijakými bytostmi. Sál byl opravdu zaplněn k prasknutí. Celým programem doprovázel moderátor a DJ Míra Kaplan, kterému touto cestou velmi děkujeme.

 

Po vyhlášení nejlepší masky a rozdání veškerých cen se začalo s úklidem a přípravou na večerní ples.

 

HASIČSKÝ PLES

Na začátku plesu vystoupila kapela 7MAYS ze ZUŠ Skuteč a dalším večerem nás již tradičně provázela kapela QUATTRO. Spestřením plesu bylo tradiční překvapení, které bylo tentokrát v podání dvou tanečnic pole-dance. Celý ples se velmi vydařil a všichni se již těšíme na další rok a na 24. února 2018.

 

Na závěr musíme mnohokrát poděkovat všem, kteří se přišli s námi pobavit a tím podpořili náš sbor, sponzorům za hodnotné dary, které byly použity jako výhry v soutěži masek při karnevalu a v tombole plesu, a také městu Proseč za zapůjčení Sokolovny.

 

  • IMG_0905
  • IMG_0928
  • IMG_1057
  • IMG_1065
  • IMG_1067

Z kapacitních důvodů je celá galerie umístěna >>ZDE<<

 

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Soudková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec